[CLOSE]

SIGN IN

Create an account or sign in to continue


forget your username or password?

Altar Server Schedule

Click on a team to view servers
Sunday, January 29 4th Sunday in Ordinary Time
4:30
Team 1
  • Patti Chockley (6)
  • Joshua Empson (MC)
  • Kara Novak (6)
  • Meghan Dziadzio (7)
MC's
8:00
Team 2
  • Logan Bach (MC)
  • Zac Glenister (MC)
  • Colin Glenister (4)
  • Sydney Glenister (6)
MC's
9:30
Team 3
  • Tommy Celusnak (MC)
  • Angiolina Piccirilli (7)
  • Giovanni Piccirilli (7)
  • Rocco Testagrossa (6)
MC's
11:30
Team 4
  • Carter Schury (MC)
  • Madelyn Geibel (7)
  • Grace Ardelean (MC)
  • Rhylyn Skeltis (4)
MC's
Sunday, February 5 5th Sunday in Ordinary Time
4:30
Team 5
  • Frank Wieckowski (MC)
  • Grant Wieckowski (7)
  • Cole Cubitt (6)
  • Sabina Basil (6)
  • Claire Cubitt (3)
MC's
8:00
Team 6
  • Nathan Wood (MC)
  • Madelynn Wood (MC)
  • Alaina Wood (6)
  • Jack Marsa (6)
  • April Marsa (2)
MC's
9:30
Team 7
  • Tori Dunn (MC)
  • Gretchen Holloway (6)
  • Victoria Holloway (6)
  • Charlie Wagner (6)
MC's
11:30
Team 8
  • Ella Widdows (MC)
  • Caleb Widdows (7)
  • Alissa Wilson (3)
  • Sofia Fox (3)
MC's
Sunday, February 12 6th Sunday in Ordinary Time
4:30
Team 9
  • Rachael Mulvaine (7)
  • Anthony Cooper (MC)
  • Grace Cooper (7)
  • Ashlee Snediker (6)
  • Evan Cooper (MC)
MC's
8:00
Team 10
  • Frank Asta (MC)
  • Angelina Randazzo (MC)
  • Paul Randazzo (MC)
  • Lucy Randazzo (4)
MC's
9:30
Team 11
  • Jadyn Chyba (MC)
  • Nathan Plocinik (MC)
  • Nicholas Plocinik (MC)
  • Alex Plocinik (4)
MC's
11:30
Team 12
  • Nnaemeka Ikechi (MC)
  • Tess Kelly (6)
  • Tobe Ikechi (6)
  • Meagan Mullett (4)
MC's
Sunday, February 19 7th Sunday in Ordinary Time
4:30
Team 13
  • Isabella Batarseh (MC)
  • Jordan Batarseh (7)
  • Dominic Batarseh (6)
  • Alessia Evola (4)
MC's
8:00
Team 1
  • Patti Chockley (6)
  • Joshua Empson (MC)
  • Kara Novak (6)
  • Meghan Dziadzio (7)
MC's
9:30
Team 2
  • Logan Bach (MC)
  • Zac Glenister (MC)
  • Colin Glenister (4)
  • Sydney Glenister (6)
MC's
11:30
Team 3
  • Tommy Celusnak (MC)
  • Angiolina Piccirilli (7)
  • Giovanni Piccirilli (7)
  • Rocco Testagrossa (6)
MC's
Sunday, February 26 First Sunday of Lent
4:30
Team 4
  • Carter Schury (MC)
  • Madelyn Geibel (7)
  • Grace Ardelean (MC)
  • Rhylyn Skeltis (4)
MC's
8:00
Team 5
  • Frank Wieckowski (MC)
  • Grant Wieckowski (7)
  • Cole Cubitt (6)
  • Sabina Basil (6)
  • Claire Cubitt (3)
MC's
9:30
Team 6
  • Nathan Wood (MC)
  • Madelynn Wood (MC)
  • Alaina Wood (6)
  • Jack Marsa (6)
  • April Marsa (2)
MC's
11:30
Team 7
  • Tori Dunn (MC)
  • Gretchen Holloway (6)
  • Victoria Holloway (6)
  • Charlie Wagner (6)
MC's
Sunday, March 5 Second Sunday of Lent
4:30
Team 8
  • Ella Widdows (MC)
  • Caleb Widdows (7)
  • Alissa Wilson (3)
  • Sofia Fox (3)
MC's
8:00
Team 9
  • Rachael Mulvaine (7)
  • Anthony Cooper (MC)
  • Grace Cooper (7)
  • Ashlee Snediker (6)
  • Evan Cooper (MC)
MC's
9:30
Team 10
  • Frank Asta (MC)
  • Angelina Randazzo (MC)
  • Paul Randazzo (MC)
  • Lucy Randazzo (4)
MC's
11:30
Team 11
  • Jadyn Chyba (MC)
  • Nathan Plocinik (MC)
  • Nicholas Plocinik (MC)
  • Alex Plocinik (4)
MC's
Sunday, March 12 Third Sunday of Lent: Scrutiny
4:30
Team 12
  • Nnaemeka Ikechi (MC)
  • Tess Kelly (6)
  • Tobe Ikechi (6)
  • Meagan Mullett (4)
MC's
8:00
Team 13
  • Isabella Batarseh (MC)
  • Jordan Batarseh (7)
  • Dominic Batarseh (6)
  • Alessia Evola (4)
MC's
9:30
Team 1
  • Patti Chockley (6)
  • Joshua Empson (MC)
  • Kara Novak (6)
  • Meghan Dziadzio (7)
MC's
11:30
Team 2
  • Logan Bach (MC)
  • Zac Glenister (MC)
  • Colin Glenister (4)
  • Sydney Glenister (6)
MC's
Sunday, March 19 Fourth Sunday of Lent: Scrutiny
4:30
Team 3
  • Tommy Celusnak (MC)
  • Angiolina Piccirilli (7)
  • Giovanni Piccirilli (7)
  • Rocco Testagrossa (6)
MC's
8:00
Team 4
  • Carter Schury (MC)
  • Madelyn Geibel (7)
  • Grace Ardelean (MC)
  • Rhylyn Skeltis (4)
MC's
9:30
Team 5
  • Frank Wieckowski (MC)
  • Grant Wieckowski (7)
  • Cole Cubitt (6)
  • Sabina Basil (6)
  • Claire Cubitt (3)
MC's
11:30
Team 6
  • Nathan Wood (MC)
  • Madelynn Wood (MC)
  • Alaina Wood (6)
  • Jack Marsa (6)
  • April Marsa (2)
MC's
Sunday, March 26 Fifth Sunday of Lent: Scrutiny
4:30
Team 7
  • Tori Dunn (MC)
  • Gretchen Holloway (6)
  • Victoria Holloway (6)
  • Charlie Wagner (6)
MC's
8:00
Team 8
  • Ella Widdows (MC)
  • Caleb Widdows (7)
  • Alissa Wilson (3)
  • Sofia Fox (3)
MC's
9:30
Team 9
  • Rachael Mulvaine (7)
  • Anthony Cooper (MC)
  • Grace Cooper (7)
  • Ashlee Snediker (6)
  • Evan Cooper (MC)
MC's
11:30
Team 10
  • Frank Asta (MC)
  • Angelina Randazzo (MC)
  • Paul Randazzo (MC)
  • Lucy Randazzo (4)
MC's
Sunday, April 2 Palm Sunday of the Lord's Passion
4:30
Team 11
  • Jadyn Chyba (MC)
  • Nathan Plocinik (MC)
  • Nicholas Plocinik (MC)
  • Alex Plocinik (4)
MC's
8:00
Team 12
  • Nnaemeka Ikechi (MC)
  • Tess Kelly (6)
  • Tobe Ikechi (6)
  • Meagan Mullett (4)
MC's
9:30
Team 13
  • Isabella Batarseh (MC)
  • Jordan Batarseh (7)
  • Dominic Batarseh (6)
  • Alessia Evola (4)
MC's
11:30
Team 1
  • Patti Chockley (6)
  • Joshua Empson (MC)
  • Kara Novak (6)
  • Meghan Dziadzio (7)
MC's